شرکت‌های تابعه

شرکت پرداخت الکترونیک سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1393 از سوی بانک ملی ایران، بزرگ‌ترین نهاد بانکی خاورمیانه، مأموریت یافت تا به ارائه محصولات و خدمات نوین در زمینه پرداخت الکترونیکی بپردازد. پرداخت الکترونیک سداد می‌کوشد با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا و ایجاد راهکارهای خلاق پاسخگوی نیازهای جامعه در این زمینه باشد.

وب سایت شرکت
شرکت پارس تکنولوژی سداد (پارس)

شرکت پارس تکنولوژی سداد (پارس)

شرکت پارس تکنولوژی سداد با هدف ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به بانک ملی ایران، از سال 1393 شروع به کار نمود. این خدمات در بخش‌های پشتیبانیِ سخت‌افزار و نرم‌افزار، تعمیر و نگهداری تجهیزات و سیستم‌ها، شبکه و امنیت، انرژی‌های تجدید‌پذیر On-Grid وOff-Grid، برق وUPS، صدور کارت و رمز به صورت تخصصی و یکپارچه و همچنین ایجاد شبکه منسجم خدمات مشتریان به منظور پشتیبانی از تمامی سامانه‌های الکترونیکی و پاسخگویی به مشکلات و درخواست‌های مشتریان حقیقی و حقوقی بانک ملی در سطح کشور ارائه می‌گردد.

وب سایت شرکت
فناوری اطلاعات راهبر سداد (بله)

فناوری اطلاعات راهبر سداد (بله)

" پیام‌رسان بانکی بله" در تابستان ۱۳۹۴، از رؤیای چند جوان، با همراهی کسانی که قدر قدم‌های بلند را می‌دانستند، جان گرفت و جوانه زد! «بله»، با هدف ایجاد بستری نوین برای انجام خدمات مالی و ارتباطات اجتماعی، آغاز به کار کرد تا در واپسین روزهای سال ۱۳۹۵ اولین نسخه خود را با سه قابلیت کارت‌به‌کارت، خرید شارژ و پرداخت قبض منتشر کند. در سال ۱۴۰۱، «بله» با بیش از ۱۰ میلیون کاربر، به یکی از پر مخاطب‌ترین پیام‌رسان‌های ایران تبدیل شد؛ حالا جوانه کوچک «بله» درختی‌ست پُر شاخ‌وبرگ که ثمره‌ی تلاش ده‌ها جوان ایرانی را به د

وب سایت شرکت
مرکز نوآوری بانک ملی ایران (فینوداد)

مرکز نوآوری بانک ملی ایران (فینوداد)

شرکت فناوران نوآور سداد (فینوداد) به عنوان بازوی نوآوری بانک ملی ایران با مشارکت گروه شرکت‌های سداد، شکل گرفته است. تا با هم راستا کردن فعالیت‌های همه‌ی بازیگران اصلی اکو سیستم نوآوری داخلی و خارجی بانک ماموریت مهم ارزش آفرینی از طریق شرکت‌های نوآور فینتکی را محقق کند.

وب سایت شرکت
شرکت اعتماد پردازش سداد

شرکت اعتماد پردازش سداد

این شرکت با هدف اصلی نقش آفرینی در زیست بوم و زنجیره نظام یکپارچه و فراگیر پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان ، با مشارکت کنسرسیومی (داده ورزی سداد، پارس تکنولوژی سداد و پرداخت الکترونیک سداد) در سال 1401 تأسیس و ثبت گردیده است. این شرکت مجاز به فعالیت در تمامی حوزه های فناوری داده ورزی، داده پردازی و خدمات مالیاتی را دارد اما براساس سیاستهای بالادستی و ماموریت سازمانی تعیین شده، ملزم است پس از کسب مجوزهای لازم بعنوان "شرکت معتمد مالیاتی" به ارائه خدمات و حضور در بازار تجاری خدمات مالیاتی کشور بپردازد.

وب سایت شرکت