معرفی هلدینگ داده ورزی سداد

تاریخچه هلدینگ داده ورزی سداد

تاریخچه هلدینگ داده ورزی سداد

بانک ملی ایران به عنوان بزرگترین نهاد بانکی جهان اسلام، با هدف بهره مندی بیشتر از قابلیت های فناوری اطلاعات و خدمت رسانی بهتر به آحاد جامعه، اقدام به تاسیس شرکت داده ورزی سداد نمود. بر این اساس شركت داده ورزی سداد در تاریخ 1378/03/13 به ثبت رسید.
این شركت از بدو تاسیس تاكنون با ایجاد روندی پویا به منظور بهره برداری صحیح و اصولی از ابزار فناوری اطلاعات همگام با انتظارات بانك و همسو با توسعه فناوری فعالیت نموده است.
حاصل تلاش‌های انجام شده طی سال‌های اخیر سبب گردیده تا در حال حاضر مجموعه‌ای توانمند و تخصصی با كادری مجرب متشكل از مدیران، مشاوران، كارشناسان، و تكنیسین‌های امور فناوری اطلاعات، طیف گسترده‌ای از خدمات مشاوره، طراحی، تولید، تامین، مدیریت، نظارت، راهبری و پشتیبانی راه حل‌ها و سیستم‌ها در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار و ارتباطات را به ادارات مركزی، ادارات امور شعب، شبکه شعب و مشتریان خاص بانک ملّی ایران، شبکه بانکی کشور و برخی از سایر مشتریان ارائه نمایند.
از سال 1393 و در راستای چابک سازی و تفکیک تخصصی فعالیت های مجموعه، این شرکت مطابق با الگوی سازمانی هلدینگ اداره می‌گردد و مشتمل بر سه هلدینگ داده ورزی سداد (شرکت مادر)، شرکت پرداخت الکترونیک سداد (PSP)، شرکت پارس تکنولوژی سداد و شرکت فناوری اطلاعات راهبر سداد(بله) است.

چشم انداز 20 ساله سداد در یک نگاه

ویدیوی 20 سال تلاش

اعضاء هیات مدیره

اعضاء هیات مدیره

مهندس امیر طیبی

سرپرست مدیر عاملی

حمید خالقی مقدم

رییس هیأت مدیره

دکترای حسابداری و مالی از دانشگاه تهران

حمیدرضا احمدیان

نائب رئیس هیأت مدیره

دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش بازیابی اطلاعات – دانشگاه تهران

علی اصغر تقوی

عضو هیأت مدیره

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار– دانشگاه علم و صنعت ایران

حمید رضا چگینی

عضو هیأت مدیره

فوق لیسانس حسابداری

درویش روحانی

عضو هیأت مدیره

دکترای تخصصی - مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) دانشگاه UTM مالزی

چرا هلدینگ داده ورزی سداد؟

معاونین

معاونین