در راستای تسهیل روند اعزام و تشرّف متقاضیان محترم به حج تمتع، عمره مفرده و عتبات عالیات، شرکت داده‌ورزی سداد، اقدام به طراحی و توسعه سامانه‌های متفاوتی با هدف روان سازی فرآیندهای کامل این حوزه از زمان ثبت نام تا اعزام، کاهش هزینه‌های ثبت نام متقاضیان، کاهش مدت انجام فرآیند و همچنین تقلیل دفعات مراجعه حضوری متقاضیان به شعب بانک ملی ایران و کارگزاری های سازمان حج و زیارت نموده است. بطور کلی محصولات و سرویس های ارائه شده در این گروه، مبتنی بر نیازهای خاص سازمان حج و زیارت و با نظارت بانک ملی ایران، طراحی و تولید شده و امکان بهره مندی از آنها برای تمامی آحاد جامعه در سراسر کشور فراهم گردیده است.

  پروژه‌های کلیدی سامانه های حج و عتبات

سامانه جامع حج تمتع

سامانه جامع حج تمتع

سامانه عتبات و روادید عراق (سماح 1)

سامانه عتبات و روادید عراق (سماح 1)

سامانه عتبات و روادید عراق (سماح 2)

سامانه عتبات و روادید عراق (سماح 2)

سایر پروژه‌ها

سامانه عتبات عالیات
سامانه عتبات عالیات
این سامانه تحت وب، امکان انتخاب کاروان برای زائران عتبات عالیات، پرداخت آنلاین هزینه های سفر، گزارش گیری، انجام امور مالی مربوط به تقسیم وجوه، مانیفست و انصراف زائران عتبات را فراهم می سازد.
سامانه سیستم جامع عمره
سامانه سیستم جامع عمره
سامانه به سفارش سازمان حج و زیارت در سال 1387 تولید و سال 1392 بازنویسی گردیده و جهت مدیریت فرآیندهای عمره مفرده کلیه مراحل ثبت نام، اعزام، مسدودی، تبدیل و انتقال اسناد اعزام بغیر را شامل می گردد.
سامانه مانیتورینگ حج
سامانه مانیتورینگ حج
این سامانه تحت وب به سفارش سازمان حج و زیارت در سال 1392 پیاده سازی گردیده است. هدف این سامانه بررسی و پیگیری پاره ای از خطاهایی است که در دو سامانه حج تمتع و عمره این سازمان ایجاد می گردد.
سامانه جامع عمره قدیم
سامانه جامع عمره قدیم
این سامانه جهت انتقال سند قدیمی زائرینی بکار می رود که جهت اعزام به حج عمره به شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و در این سامانه به وضعیت های مناسب تبدیل و سپس به سیستم عمره مفرده انتقال می یابند.