این گروه معرف عملیات مستمری است که در راستای پشتیبانی از پروژه های نرم افزاری شرکت داده ورزی سداد که مراحل تحلیل، طراحی و تولید آنها به اتمام رسیده و در حال حاضر بصورت عملیاتی در سایت مشتری فعال می باشند، صورت می گیرد. پاسخگویی به مشکلات حین کار مشتری از طریق امداد شعب و امور مشتریان در قالب تلفن، ایمیل، ارتباط از راه دور و ...، رفع باگ های احتمالی در سطح یک پشتیبانی و انجام تغییرات جزئی(کمتر از 20 درصد تغییرات) در لایه های مختلف فنی و فرآیندی سامانه در سطح دوم پشتیبانی از جمله فعالیت ها و اقداماتی است که در خلال عملیات پشتیبانی سامانه ها در شرکت داده ورزی سداد انجام می گردد. با توجه به حجم گسترده محصولات و سرویس های تولیدی شرکت داده ورزی سداد، بخش قابل توجهی از فعالیت های حوزه نرم افزار شرکت در سال 1394 (137 پروژه) به پشتیبانی سامانه های نرم افزاری در دامنه متنوعی از محصولات و خدمات حوزه فناوری اطلاعات اختصاص دارد.

  پروژه‌های کلیدی پشتیبانی

 

سایر پروژه‌ها

سامانه گنجینه
سامانه گنجینه
سیستمی ویندوزی که با هدف مکانیزه نمودن فرایند ثبت و نگهداری سوابق اطلاعات اموال منقول فرهنگی و ارائه گزارش بر اساس داده های ثبت شده در اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران در سال 1393 تولید شده است.
سامانه ثبت بیمه ملی کارت
سامانه ثبت بیمه ملی کارت
این سامانه پوشش دهنده خدمات بیمه ملی کارت بانک ملی ایران جهت جبران ضرر و زیان های احتمالی مشتریان در نتیجه سرقت و یا سوء استفاده های احتمالی از ملی کارت های آنها می باشد.
سامانه پرسش نامه
سامانه پرسش نامه
این سامانه تحت وب، به منظور درج سیستمی اطلاعات مربوط به طرحهای مشتریان و تسریع در بررسی درخواستهای دریافت تسهیلات ‌‌آنها و به سفارش اداره کل بررسی طرح های بانک ملی ایران طراحی و تولید گردیده است.
سامانه آمار و گزارش گیری
سامانه آمار و گزارش گیری
این سامانه تحت وب به منظور ثبت وقایع و اطلاعات آماری طرح های تسهیلات بانک ملی ایران و به سفارش اداره کل بررسی طرح ها طراحی و تولید شده است.
سامانه جامع عمره قدیم
سامانه جامع عمره قدیم
این سامانه جهت انتقال سند قدیمی زائرینی بکار می رود که جهت اعزام به حج عمره به شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و در این سامانه به وضعیت های مناسب تبدیل و سپس به سیستم عمره مفرده انتقال می یابند.
سامانه حضور و غیاب
سامانه حضور و غیاب
این سامانه تحت ویندوز به منظور مکانیزه نمودن کنترل تردد و ثبت ماموریت ها و مرخصی ها و کارکرد کارکنان بانک ملی ایران، با توجه به بخشنامه ها و دستورالعمل های اعلام شده، طراحی و عملیاتی شده است.
سامانه قرعه کشی
سامانه قرعه کشی
این سامانه، در دو بخش تحت ویندوز و تحت وب، فرآیند اجرای قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران بر اساس قوانین موجود و اعلام اسامی برندگان در وب سایت بانک ملی ایران را انجام می دهد.
سامانه حسابداری غیرمتمرکز شعب
سامانه حسابداری غیرمتمرکز شعب
این سامانه به سفارش بانک ملی ایران در سالهای 1379 و 1380 بر مبنای سیستم عامل داس و کدینگ فاکس پرو تهیه و ایجاد شده است و تا کنون در حال بروز شدن و پاسخ به نیازهای جدید امور شعب و ادارت می باشد.
سامانه عتبات عالیات
سامانه عتبات عالیات
این سامانه تحت وب، امکان انتخاب کاروان برای زائران عتبات عالیات، پرداخت آنلاین هزینه های سفر، گزارش گیری، انجام امور مالی مربوط به تقسیم وجوه، مانیفست و انصراف زائران عتبات را فراهم می سازد.
سامانه سیستم جامع عمره
سامانه سیستم جامع عمره
سامانه به سفارش سازمان حج و زیارت در سال 1387 تولید و سال 1392 بازنویسی گردیده و جهت مدیریت فرآیندهای عمره مفرده کلیه مراحل ثبت نام، اعزام، مسدودی، تبدیل و انتقال اسناد اعزام بغیر را شامل می گردد.
سامانه مانیتورینگ حج
سامانه مانیتورینگ حج
این سامانه تحت وب به سفارش سازمان حج و زیارت در سال 1392 پیاده سازی گردیده است. هدف این سامانه بررسی و پیگیری پاره ای از خطاهایی است که در دو سامانه حج تمتع و عمره این سازمان ایجاد می گردد.
سامانه ثبت آمار و اسکناس
سامانه ثبت آمار و اسکناس
سامانه ای تحت ویندوز که جهت ثبت اطلاعات موجودی نقدی مراکز پول رسانی، نقدینگی زیر پلمپ، شمارش اسکناس، تغییرات در چکهای تضمینی، ریز مبادلات اسکناس با سایر بانکها، ایران چک و... طراحی و تولید شده است.
سامانه پیگیری قبوض
سامانه پیگیری قبوض
این سرویس که از طریق وب سایت بانک ملی ایران نیز در دسترس عموم می باشد، امکان مشاهده و استعلام نتیجه موفقیت یا عدم موفقیت قبوض پرداختی مشتریان را فراهم می سازد.
سامانه درگاه پرداخت اینترنتی
سامانه درگاه پرداخت اینترنتی
با راه اندازی این سامانه، کلیه خدمات الکترونیکی بانکی شامل انتقال وجه کارت به کارت، کارت به حساب و...با راه اندازی وب سرویس های مربوطه، بویژه برای سازمان های بزرگ عملیاتی شده است.
کانون جوانه های بانک ملی ایران
کانون جوانه های بانک ملی ایران
این سامانه به سفارش روابط عمومی بانک ملی ایران، جهت ارائه خدماتی نظیر افتتاح حسابهای دسته ای، انتقال مبالغ از حساب واسط به حساب مشتری و ارائه تسهیلات به کودکان ایران زمین طراحی و تولید شده است.