پروژه های توسعه ای، یکی از انواع پروژه های در دست انجام در واحد نرم افزار شرکت داده ورزی سداد می باشد و شامل ایجاد تغییرات و توسعه در سامانه ها و محصولاتی است که پیش از این در شرکت داده ورزی سداد، طراحی و تولید شده اند و با گذشت زمان و تغییر نیازها و اولویت های مشتری، درخواست های جدیدی در دامنه آنها مطرح گردیده است که تغییر حداقل 20 درصدی را در یکی از لایه های فرآیندی، برنامه نویسی، پایگاه داده و یا ترکیب از آنها در سطح سامانه مورد نظر ضروری ساخته است. تعداد پروژه های توسعه ای شرکت داده ورزی سداد در سال 1394، 41 پروژه در دامنه متنوعی از محصولات و خدمات این شرکت می باشد.

  پروژه‌های کلیدی توسعه ای

 

 

 

 

 

سایر پروژه‌ها

سامانه مدیریت بن کارت
سامانه مدیریت بن کارت
جهت پوشش نیازمندی های مربوط به پرداخت های غیر نقدی سازمان ها و شرکت های مختلف به کارکنانشان، این سامانه خدمات بن کارت بانک ملی ایران را ارائه و مدیریت می کند.
سامانه مدیریت هدیه کارت
سامانه مدیریت هدیه کارت
درخواست آنلاین صدور، شارژ و دشارژ دسته ای هدیه کارت، دریافت صورتحساب،گزارش وضعیت کارت، مدیریت دسترسی و شرایط صدور هدیه کارت از امکانات این سامانه برای ادارات امور و شعب مستقل بانک ملی ایران می باشد.
سامانه جامع امور آموزشی
سامانه جامع امور آموزشی
سامانه تحت وب به منظور انعکاس و اعمال امتیازات آموزشی کسب شده توسط پرسنل بانک ملی ایران در سیستم حقوق و دستمزد و به سفارش اداره کل سرمایه انسانی تولید گردیده است.
سامانه جامع پرسنلی
سامانه جامع پرسنلی
سیستم جامع پرسنلی، سامان های تحت ویندوز می باشد که به سفارش اداره کل سرمایه انسانی تهیه شده است و در حال حاضر برای ادارات امور کشور و شعب مستقل بانک ملی ایران، اطلاعات لازم را فراهم می آورد.
سامانه چاپ کارت
سامانه چاپ کارت
این سامانه پوشش دهنده سرویس های چاپ آنی کارت های ملی، هدیه کارت، حج کارت و پیوند کارت در شعب و چاپ دسته ای کارت هدیه در ادارات امور و شعب مستقل بانک ملی ایران می باشد.
سامانه پیشخوان پرداخت الکترونیک خدمات دولتی
سامانه پیشخوان پرداخت الکترونیک خدمات دولتی
با توجه به اهمیت جذب مشتریان و خلا راهکار فنی عمومی برای پیاده سازی کسب و کارهای سازمان های بزرگ، این سامانه جهت ارائه خدمات پرداخت اینترنتی به سازمان های بخش های دولتی طراحی و راه اندازی شده است.