سداد، کهکشانی از نوآوری و فناوری


بازوی فناوری بزرگترین بانک جهان اسلام

پیشرانهای فناوری سداد

پیشرانهای فناوری در تحول دیجیتال بانکی

هوش مصنوعی

شرکت سداد با بهره گیری از روش‌های هوش مصنوعی نظیر تشخیص الگوی رفتاری، تحلیل داده و الگوریتم های یادگیری ماشین، به منظور تحلیل رفتار مشتری، اقدام به ارائه خدمات هوشمند و شخصی سازی شده و تنظیم الزامات امنیتی کاربران نموده است.

 دریافت فایل

رایانش ابری

رایانش ابری، مدل جدیدی را برای ارائه تجربه‌های نوآورانه به مشتری، همراه با بهبود سرعت عرضه محصولات به بازار و افزایش کارآیی فناوری اطلاعات در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.


 دریافت فایل

Omni Channel

راهکاری يکپارچه و هوشمند براي کلیه پایانه های بانکی که از طریق مکانیزمهای تجربه بهم پیوسته و تعامل با کاربر، تجربه جزيره‌ ای مشتريان را به يک تجربه واحد و خوشايند تبديل می نماید.

 دریافت فایل

استاندارد BIAN

شبکه معماری صنعت بانکی یا به اختصار BIAN، در راستای استقرار، ارتقاء و ارائه چارچوبی مشترک برای پوشش مباحث مرتبط با تعامل پذیری و تبدیل آنها به یک چارچوب مرجع جهانی برای پوشش مسائل این حوزه در نظام بانکی ایجاد شده است.

 دریافت فایل

بانکداری باز

راهی امن برای دسترسی توسعه دهندگان به اطلاعات مالی است تا به گسترش کسب و کارهای کوچک و متوسط بپردازند. شرکت سداد با فراهم آوردن پلتفرمی امن، پایدار و چابک و مجموعه API های متنوع گامی موثر و نقشی پررنگ در ایجاد بازارگاه سرویسهای مالی خواهد داشت.

 دریافت فایل

Mobile Payment

همراستا با تجربیات نوین کاربران موبایل در دنیای دیجیتال و شبکه های اجتماعی، شرکت داده ورزی سداد طیف وسیعی از خدمات پرداخت، بانکی و کیف پول بر بستر موبایل را به منظور بهبود تجربه کاربری و افزایش هوشمندی ارائه می نماید.

 دریافت فایل

داده‌های کلان «Big Data»

به مجموعه داده‌هایی اتلاق می‌شود که به لحاظ حجم و پیچیدگی، خارج از حدود توانایی‌های ساختارهای متداول نگهداری داده باشد. سداد با محوریت تولید دانش و ارزش از دادگان کلان بانکی، اقدام به راه‌اندازی زیرساخت و محصولاتی بر این بستر نموده است.

 دریافت فایل

Social Messaging Payment

اپلیکیشن‌های حوزه پرداخت ، تحولات زیادی را تجربه نموده اند و با نفوذ تلفنهای هوشمند تمایل به استفاده از سامانه هایی که دو خدمت یعنی پرداخت و پیام رسانی را بصورت یکجا ارائه نمایند بیشتر شد.

 دریافت فایل

زنجیره بلاک «Block Chain»

فناوری نوآورانه و تحول‌آفرینی که برخی آن را نسل بعدی وب یا Web 3.0 تلقی میکنند و بسیاری از کسب و کارها از جمله بانک‌ها را وادار به بازنگری زیرساخت‌ها و فرایندهای خود خواهد کرد.

 دریافت فایل